НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – ЗАПОРУКА ДОСТУПНОЇ ТА ЯКІСНОЇ ОСВІТИ

Нова українська школа – це школа, в якій дають не тільки знання, а й уміння критично мислити, висловлювати власну думку. В НУШ панують співпраця та взаєморозуміння, неупереджене і справедливе ставлення до кожного учня

«Упровадження нових підходів потребує нового освітнього середовища для дитини. Це стосується не тільки зміни формату стосунків між учнем, батьками та вчителем, а й організації простору, класу», – зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Олена ШАПОВАЛОВА.

Очільниця освіти району проаналізувала першочергові завдання щодо створення нового освітнього простору, акцентувала увагу на забезпеченні перших класів сучасним комп’ютерним, мультимедійним обладнанням, дидактичними матеріалами, новими учнівськими меблями.

На початок липня 2019 року для забезпечення матеріально-навчальної бази 1-х класів Нової української школи укладені договори: за результатами тендерних процедур на придбання з встановленням інтерактивних мультимедійних комплексів на суму 1 296,0 тис. грн.; за результатами тендерних процедур на придбання ноутбуків на суму 406,1 тис. грн.; на придбання шкільних меблів на суму 1 467,5 тис. грн.; завершується процедура відкритих торгів на закупівлю дидактичних матеріалів, за результатами якої буде укладений договір на суму 1 002,0 тис. грн. 

Для реалізації заходів НУШ у 2019 році передбачені кошти в сумі 5 380,2 тис. грн., в тому числі: кошти державного бюджету в сумі 931,2 тис. грн., закупівля дидактичних матеріалів учням початкових класів – 236,3 тис. грн.; закупівля сучасних меблів учням початкових класів – 215,9 тис. грн.; закупівля комп’ютерного обладнання учням початкових класів – 479,0 тис. грн.; залишок освітньої субвенції минулого року в сумі 35,0 тис. грн.; кошти місцевих бюджетів в сумі 4 414,0 тис. грн.

На базi методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації для роботи в умовах Нової української школи пiдготовлено 30 вчителiв початкових класiв, якi викладатимуть в 2019 – 2020 навчальних роках в перших класах закладів загальної середньої освіти району.