ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТВОРЧОСТІ РОМЕНСЬКИХ МАЙСТРІВ СЛОВА

В рамках регіонального свята козацької слави «Калнишева рада» в залі засідань Роменської районної державної адміністрації відбулися другі літературні читання «Пелюстки Ромен – цвіту» за участю письменників-земляків

На заході презентовано щойно виданий збірник творів 52 учасників читань, присвячених 328-ій річниці з дня народження останнього кошового Запорізької Січі, праведного Петра Калнишевського.

У збірці «Пелюстки Ромен – цвіту» представлено твори поетів і письменників Роменщини, у яких збережено творчу індивідуальність, особливості поетичної мови кожного з авторів. Книга розрахована на широке коло читачів, всіх, хто любить і шанує художнє слово.

«Роменський край багатий літературною палітрою як у минулому, так і нині. Люди творчого обдарування – відомі майстри слова і самодіяльні поети та прозаїки Роменщини, які продовжують творити самобутній художній літопис краю», – зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ.

Під час літературних читань звучали поетичні та музичні твори людей різного віку і життєвого досвіду, яких об’єднало прагнення висловити власні думки, передати красу поетичного слова, увічнити для сучасників і майбутніх поколінь кращі досягнення земляків, їх надії і сподівання.

Учасників поетичного зібрання вітали начальник відділу культури Світлана Момот, голова громадської організації «Серця кіборгів» Анатолій Свирид, голова районної організації ветеранів Надія Карпенко.