ЮВІЛЕЙ НАЙМОЛОДШИХ АМАТОРІВ

Феєрично відсвяткували перше п’ятиріччя своєї діяльності учасники танцювального колективу «Молодість» Ріпчанського сільського клубу, керівником якого є талановита Богдана КОСТЕНКО

«Сьогодні танцювальний колектив «Молодість» є учасником обласних і районних заходів та свят, який з кожним роком впевнено демонструє своє творче зростання. Районна влада і надалі буде підтримувати розвиток мистецьких здібностей юних обдарувань Роменщини», – зазначив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА та вручив Богдані Костенко нагороду і квіти.

Історію створення танцювального колективу нагадала в своєму вітанні начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Світлана МОМОТ, вручила подяки і квіти творчому колективу сільського клубу та побажала подальших успіхів на ниві розвитку культурного простору села і району.

Подяками за активну аматорську діяльність всіх учасників колективу нагородила Ріпчанський сільський голова Ніна БАШТА і запевнила в подальшій підтримці всіх їхніх творчих починань.

Кожен номер концертної програми, учасниками якої стали 22 юних танцюристи, солісти Віта КОВШИК, Микола ШАПОВАЛ, бандуристка Олена ЮХТЕНКО, порадував численних глядачів і викликав шквал оплесків.

П’ятирічний ювілей танцювального колективу «Молодість» став своєрідним підсумком творчості юних і серйозною сходинкою до подальших успіхів на танцювальному Олімпі.