ГОТОВНІСТЬ ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ СУМЩИНИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ СТАНОВИТЬ ДО 83%

Станом на 9 вересня готовність об’єктів соціальної сфери та інфраструктури області становить 83% при необхідній нормі 80%. Запасу вугілля на теплогенеруючих підприємствах (81% від потреби) достатньо для вчасного початку опалювального сезону 

Про це доповів тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині КУПРЕЙЧИК під час апаратної наради директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергій ЛУГОВИЙ

Житлове господарство Сумщини підготовлено до зими на 79%, теплове господарство – 80%, водопровідне та каналізаційне господарство – 82%, загальноосвітні навчальні заклади – 85%, дошкільні навчальні заклади – 89%.

Разом з тим на нараді було наголошено, що наближається останній термін  отримання в інспекціях Держенергонагляду у Сумській області актів готовності об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період. Зазначені акти мають бути підготовлені та підписані до 15 вересня й у першу чергу на всіх  соціально важливих об’єктах. 

Ірина Купрейчик заслухала окремі міста та і райони області щодо підготовки до зими. Зокрема керівництво міста Охтирка стверджує, що всі комунальні заклади вже мають на руках акти готовності; Великописарівський район завершує підготовку до зими і звітує про відсутність проблем із цим; у Ямпільському районі вже 58% дров заготовлено для опалення освітніх закладів і роботи тривають.