«Я В СЕРЦІ МАЮ ТЕ, ЩО НЕ ВМИРАЄ!»

Напередодні Дня української писемності та мови представники влади і громадськості Роменщини вітали землячку – поетесу Людмилу РОМЕН з виходом у світ нових поетичних збірок

«Творчість Людмили Ромен – самобутня, багатогранна, глибоко торкається струн душі кожного. У її віршах – патріотизм і воля, глибока віра і саме життя», – зазначив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА.

Презентація поетичних збірок «Чорнобривці на снігу» та «Срібне коло місяця» Людмили Ромен – поетеси, автора 13 поетичних збірок, композитора, члена Національної спілки письменників України, Національної Спілки майстрів народного мистецтва, Асоціації діячів естрадного мистецтва України, – відбулася у Роменській районній бібліотеці ім. Йосипа Дудки.

Начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Світлана МОМОТ вручила подяку Людмилі Ромен за сприяння розвитку української літератури та художнього слова, збереження і примноження духовних надбань, вагомий внесок у розвиток національної культури.

Виконавчий директор ГО «Роменське земляцтво» Надія КАРПЕНКО, колеги по перу Валентина ШЕВЧЕНКО, Олександра ТАРАСЕНКО, Тетяна МОЧАКОВА, Тетяна ПЕЛЕПЕЙ, Валентина БОРОДЬКО, вчителі та учні старших класів Хмелівського НВК щиро дякували за приємні миті спілкування з поетесою та подароване нею свято поезії.

Шанувальники таланту Людмили Ромен ознайомилися з панорамою творчості видатної землячки та отримали насолоду від виконання пісень відомих українських поетів та авторських пісень.