«ВИ – НАШІ ГЕРОЇ», – ТАКИМИ СЛОВАМИ РОМЕНЩИНА ЗУСТРІЛА СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ

Мужні захисники України, справжні професіонали своєї справи бійці четвертого реактивного артилерійського дивізіону 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України повернулись з району виконання завдань у зоні бойових дій на сході України до місця постійної дислокації

«Я радий вітати вас на славній Роменщині! Дозвольте подякувати вам за ратну роботу на сході нашої країни, адже війна, перш за все, лягла на ваші плечі. Переконаний, що лише спільними зусиллями українського народу і армії ми зможемо зупинити агресора», – зазначив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА.

Виконавши свій професійний обов’язок, бійці вкотре продемонстрували готовність стати на захист незалежності та територіальної цілісності України. Присутні бажали військовикам міцного здоров’я, завершення бойових дій та миру.

Кращих військовослужбовців 4-го реактивного артилерійського дивізіону військової частини А1476 за проявлену особисту мужність та героїзм, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та з нагоди повернення з району виконання завдань за призначенням нагороджено спільними грамотами голови Роменської районної державної адміністрації та голови Роменської районної ради.

Представники влади та військовослужбовці поклали квіти до стели пам’яті загиблим учасникам АТО.