ЛІНА ТКАЧЕНКО – ВОЛОДАР ПОЧЕСНОЇ ВІДЗНАКИ «МИСТЕЦЬКІ СХОДИ»

Сертифікатом володаря почесної відзнаки обласної культурно-мистецької акції «Мистецькі сходи», присвяченої Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва, у номінації «Серце, віддане дітям» нагороджено талановиту представницю Роменщини, викладача по класу хореографії Великобубнівської сільської дитячої музичної школи Ліну ТКАЧЕНКО

Обласна культурно-мистецька акція «Мистецькі сходи» вже вчетверте відбулася в Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва. Культурна спільнота Сумщини визначила найкращих працівників галузі, тих, хто за покликанням серця присвятив своє життя найважливішій сфері життя – культурі.

Викладач по класу хореографії Великобубнівської сільської дитячої музичної школиЛіна Ткаченко протягом останніх років забезпечує належну підготовку та участь вихованців її класу в різноманітних мистецьких заходах, на яких очолювані нею дитячі хореографічні колективи «Екслібрис», «Артес» і «Камільєн» Великобубнівської дитячої музичної школизавжди отримують призові місця та високі нагороди.

Як сольний виконавець Ліна Ткаченко бере активну участь в різноманітних заходах і стала Лауреатом І премії на Х Міжнародному телевізійному фестивалі «Морська раковина» в болгарському місті Созопол. Успіхи її вихованців протягом останніх років – найяскравіше свідчення професіоналізму талановитого педагога і хореографа – виконавця.

У 2019 році завдяки таланту та наполегливості педагога та її вихованців колектив «Артес» зайняв І місце (старша група) та ІІ місце (середня група), колектив «Камільєн» – ІІ місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Первоцвіти» м. Суми. 

На Х Всеукраїнському козацькому фестивалі «Покрова на Хортиці» в м. Запоріжжя хореографічний колектив «Артес» представив мистецькі надбання Роменщини виконанням двох танцювальних композицій «Ти ж мене підманула» та «Українська полька», отримавши схвальні відгуки Оргкомітету фестивалю та численних шанувальників народного мистецтва з усієї України.

Святкове дійство «Мистецькі сходи» відбулось у форматі професійного рейтингу, який визначив відповідні номінації для працівників культурної сфери – керівників аматорських колективів, режисерів та музикантів, бібліотекарів та вчителів, кожного, хто на своєму місті бореться за те, щоб голос культури звучав сильно та переконливо.

Працівники культурної сфери, без перебільшення, рятують душі своєю копіткою, самовідданою, працею на шляху до професійних висот.