ТУРБУЮЧИСЬ ПРО ДОЛЮ КОЖНОЇ ДИТИНИ, МИ ДБАЄМО ПРО МАЙБУТНЄ НОВОГО ПОКОЛІННЯ УКРАЇНЦІВ

З нагоди Всесвітнього дня дитини, який відзначається 20 листопада, Роменський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запросив до Пустовійтівської школи планетарій

Учні поринули у дивовижний світ космосу і стали свідком сонячного затемнення, побачили зорепад, спостерігали політ космічного корабля. Діти молодших класів переглянули фільми «Сонячна система», «Подорож на ракеті», старшокласників вразили фільми «Льодовиковий період», «Зникнення динозаврів», «Виникнення річок». Найменші глядачі – вихованці ДНЗ «Золота рибка» з великим задоволенням переглянули мультфільм «Зіркові друзі зайчика Дафіка».

Всесвітній день дитини відзначається як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме тому Роменський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Пустовійтівською сільською радою організували безкоштовне відвідування заходу дітей з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей з малозабезпечених родин, дітей учасників АТО, дітей з інвалідністю, аби всі діти відчули радість безтурботного дитинства.

Школярі щиро дякували власнику планетарію – приватному підприємцю з м. Суми Костянтину ПІСКАРЬОВУ за фінансову підтримку заходу, за чуйне серце, за здатність дарувати дітям нові враження та знання.