ТВОРЧЕ СЛОВО, НАРОДЖЕНЕ ДУШЕЮ, ЗАВОЙОВУЄ СЕРЦЯ ЧИТАЧІВ

У Роменській районній бібліотеці ім. Й. Дудки відбулася презентація нових поетичних збірок «Я в географію закохана», «Моя любовь с горчинкой» та казки для дітей «Златочка в гостях у феєчки Зорянки» Любові ВОВК вчителя Волошнівського НВК,поетеси, члена ГО «Літературне об’єднання «ДИВОСЛОВО», людини, закоханої у свій рідний край, рідну мову і пісню

«Творчість Любові Вовк захоплює читача своєю щирістю, романтичним сприйняттям світу, великою любов'ю до людини і рідного краю. Багато її поезій покладено на музику сучасними українськими композиторами», – зазначила начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Світлана МОМОТ.

За словами голови ГО «Літературне об’єднання «Дивослово» Тетянаи ЛІСНЕНКО, поезії, які увійшли у збірку «Я в географію закохана», діти зможуть використати на уроках географії, адже у ній авторка прославляє красу Землі, описує таємниці та чудеса природи, закликає любити рідний край, Україну.

Директор бібліотеки Наталія РИБАЧОК зазначила, що любов вчителя до дітей та до рідної природи надихнула Любов Вовк, поки що єдину з літераторів Роменщини, на написання сучасної дитячої казки «Златочка в гостях у феєчки Зорянки».

Колеги по перу Валентина ШЕВЧЕНКО, Тетяна ПЕЛЕПЕЙ, Тетяна КУТНЯ, Михайло ПОЛУЯН відзначили, що кожна книга Любові Вовк яскраво проілюстрована нею власноруч, що засвідчує багатогранність її таланту.