РОМЕНЩИНА ВІДЗНАЧИЛА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Святкові урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулись у Роменській районній державній адмінстрації

«Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження. Майстерність та професіоналізм наших працівників культури зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва», – зазначив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА.

Голова Роменської районної ради Віктор ПЕРЕВАРУХА та перший заступник голови Роменської районної ради Володимир ТАТАРІНОВ побажали всім працівникам галузі культури Роменщини творчих здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.

В урочистій атмосфері відбулося нагородження кращих працівників галузі, творчих колективів та майстрів народного мистецтва.

По закінченню урочистостей учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.