Веб-сторінки ліквідованих РДА

ІРИНА КУПРЕЙЧИК: «НАЙБІЛЬШИМ НАШИМ БАГАТСТВОМ Є ЗЕМЛЯ І ЛЮДИ, ЯКІ НА НІЙ ПРАЦЮЮТЬ»

Тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації привітала працівників сільського господарства зі святом

«Я з великою повагою ставлюся до всіх, хто розумом, руками, серцем, душею долучається до аграрної справи. День працівників сільського господарства – це свято людей праці, для яких безмежна шана до землі – це не тільки частина професії, але й доля, – зазначила Ірина Купрейчик. – Найбільшим багатством України є земля і люди. І лише підтримуючи тих, хто працює на землі, ми зможемо побудувати успішну державу».

Вона відзначила кращих аграріїв Сумщини грамотами та подяками голови облдержадміністрації.

Директор обласного Департаменту агропромислового розвитку Олександр МАСЛАК повідомив, що за результатами роботи в цьому році Сумщина має хороші показники. Так, серед регіонів України область входить у першу п’ятірку з виробництва зернових та зернобобових культур. У галузі тваринництва у нас 7 місце – за чисельністю поголів’я великої рогатої худоби, в тому числі корів, 8 місце – з валового виробництва молока.

Також, за його словами, в області протягом останніх років спостерігається збільшення інвестицій в розвиток агропромислового комплексу та сільських територій. Так, станом на 1 листопада було залучено 1,6 млрд гривень інвестиційних коштів.