ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ АГРАРІЇВ РОМЕНЩИНИ

Голова Роменської районної державної адміністрації привітав працівників аграрного сектору з професійним святом – Днем працівників сільського господарства

«Сьогодні сільське господарство є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Для нашого району аграрний сектор – це основа районного бюджету. Завдяки йому живе і розвивається село, забезпечується робота шкіл, закладів охорони здоров’я і культури, життя району», – підкреслив Валерій БІЛОХА.

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства відбулись у с. Пустовійтівка, куди були запрошені хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, ветерани праці, усі, хто своєю невтомною працею забезпечує розвиток сільського господарства Роменського району.

Керівництво району, вітаючи присутніх зі святом, висловили вдячність аграріям за високі врожаї зернових культур, за повсякденну працю та побажали міцного здоров’я, щастя, успіхів і наснаги.

За досягнення високих показників у роботі, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району грамотами органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування було відзначено 35 кращих трударів району та ветеранів галузі.