ОЧІЛЬНИК РОМЕНЩИНИ ВАЛЕРІЙ БІЛОХА ДОЛУЧИВСЯ ДО ТОЛОКИ В ЛІСІ

У Роменському агролісгоспі триває осіння посадка лісових культур

«Кожна людина має зробити свій особистий внесок у збереження природи. Через роки можна буде прийти в цей ліс, помилуватися ним і з гордістю сказати: «Тут і я посадив своє дерево», –  зазначив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА, звертаючись до учасників заходу.

Жителі с.Бацмани, громадськість району під пильним наглядом працівників агролісгоспу засадили ділянку загальною площею 1,8 га, висадивши дев’ять тисяч сіянців дуба звичайного, що є основною лісоутворюючою породою на території Роменського агролісгоспу.

Лісівники Роменського агролісгоспу забезпечили учасників толоки саджанцями та інструментом для посадки, провели інструктаж з технології виконання робіт при садінні лісових культур.

Як зазначив лісничий Роменського агролісгоспу Микола ЯРЕСЬКО, складність роботи полягає в тому, що після планової рубки висаджувати сіянці доводиться вручну. Лісівників виручає старий перевірений спосіб – посадка під «меч Колосова». Учасники заходу особисто переконалисьу тому, яка непроста і водночас потрібна праця лісівника.

Проведеною роботою всі залишилися задоволеними, бо залишили за собою пам'ять на століття.