ДОЛЯ СОНЯЧНОГО ЦВІТУ

У Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки відбувся ювілейний творчий вечір Любові ВОВК – самодіяльної поетеси, уродженки села Голінка, вчителя Волошівського НВК, члена громадської організації «Літературне об’єднання «Дивослово»

На захід завітали представники влади, громадськості Роменщини. У вітальних словах голова Роменської районної ради Віктор ПЕРЕВАРУХА, начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана МОМОТ відзначили талановиту, неординарну творчу особистість  поетеси, залюблену у свій рідний край.

ЛИНЕ СЛАВА КАЛНИША НАД РОМЕНСЬКИМ КРАЄМ

Обласний фестиваль народної творчості «Дивограй» продовжив урочисті заходи з нагоди 327-ї річниці з дня народження Петра Калнишевського. Кращі колективи області в піснях козацької, національно-патріотичної тематики освідчились в любові до героїчної історії свого народу

«То ж хай шириться козацький дух славного отамана Петра Калнишевського просторами України і спонукає бути гідними його нащадками не лише словами, а й ділами!», - наголосив голова Роменської райдержадміністрації Валерій БІЛОХА.

СЛАВНА РОМЕНЩИНА ПРОВЕЛА «КАЛНИШЕВУ РАДУ»

Вшанували пам'ять славного земляка заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ та керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

Уже традиційно щороку у липні жителі та гості Роменської землі збираються на регіональне свято козацької слави «Калнишева рада», щоб вклонитися пам’яті останнього кошового отамана Запорізької Січі, нашого земляка – Петра Калнишевського.

 

СВЯТКУЙМО РАЗОМ

Роменщина гостинно запрошує 13 липня у село Пустовійтівка на регіональне свято козацької слави «Калнишева рада»

У програмі свята: Божественна Літургія та молебень на честь Петра Калнишевського в церкві Святої Трійці, урочиста хода до пам’ятника Петру Калнишевському, урочистий мітинг, літературні читання та багато іншого.