«ОДЯГНІМО ВИШИВАНКИ, ДРУЖЕ, ХАЙ ПОБАЧИТЬ УКРАЇНЦІВ СВІТ – МОЛОДИХ, ВІДВАЖНИХ, ДУЖИХ, У ЄДНАННІ НА СТО ТИСЯЧ ЛІТ!»

Роменщина активно долучилися до Всеукраїнської акції «Вишиванка – наш генетичний код»

В органах влади, місцевого самоврядування, установах, організаціях, закладах та підприємствах Роменського району відбулися культурно-просвітницькі заходи, флешмоби та цікаві конкурси. Дрес-кодом дня була вишиванка, і з самого ранку Роменщина замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

РОМЕНЩИНА ВІДЗНАЧИЛА 100-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВИДАТНОГО КРАЄЗНАВЦЯ ФЕОДОСІЯ САХНА

16 травня виповнилося 100 років від дня народження невтомного дослідника, краєзнавця і патріота рідного краю - нашого славного земляка Феодосія Сахна

Представники органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, працівники освіти, культури, творча інтелігенція, діти і молодь зібралися в цей день на батьківщині Феодосія Сахна в селі Сміле, щоб вшанувати світлу пам’ять послідовного борця за національне відродження, художника, книголюба і правдивого краєзнавця України.

РОДИННЕ СВЯТО ЗІБРАЛО ДРУЖНЮ РАЙОННУ РОДИНУ

«Без сім’ї і свого роду – немає нації, народу», – наголосила начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Світлана Момот, вітаючи учасників районного родинного свята «Українському роду нема переводу»

Свято до Міжнародного Дня сім’ї в Перехрестівському сільському клубі відкрило публіці нові творчі родини, які цьогоріч дебютували в традиційному фестивалі.

ЗІРКОВИЙ ШАНС ДЛЯ КОЖНОГО

13 травня в м. Суми відбувся Міжрегіональний відкритий фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс»

У номінації «народна хореографія» вдало виступив хореографічний колектив «Соняшник» Біловодської сільської дитячої музичної школи (викладач Наталія Пучко, концертмейстер Світлана Петрівна), отримавши Диплом II ступеня.