З ДУХОВНИХ ДЖЕРЕЛ ЛЛЄТЬСЯ СЛОВО

У Роменській районній бібліотеці відбулася презентація другої колективної збірки літературного об'єднання «Обрії» – книги «Українонька в нас одна»

На захід завітали представники влади, громадськості, культури, освіти, шанувальники творчості поетів. Начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Світлана Момот привітала присутніх з виходом нової збірки тав відзначила подяками авторів книги.

ЗАПРОШУЄМО НА ТВОРЧИЙ ЗВІТ РАЙОНУ

Шановні жителі та гості Роменщини! Запрошуємо вас на творчий звіт Роменського району «Роменщина – свята моя земля!»

Творчий звіт відбудеться у рамках ІІ етапу обласного фестивалю «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-й річниці Сумської області, за участю кращих аматорських колективів та народних майстрів закладів культури 23 березня в Пустовійтівському сільському будинку культури.

«ВОІСТИНУ НЕБЕСНА І ЗЕМНА»

Під такою назвою на базі Смілівського сільського будинку культури відбулось районне свято до Міжнародного дня прав жінок та миру, за участю кращих виконавців та колективів району

«Найчарівнішим творінням на землі є жінка. Завдяки їй світ наповнюється любов’ю, добром та надією», –  зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов, вітаючи жінок.

РОМЕНЩИНА ВШАНОВУЄ ПАМ’ЯТЬ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

Районні урочистості під назвою «Великий геній і поет» на вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка відбулися в селі Андріївка

«Пророчі слова Шевченка про боротьбу за самостійну Україну сьогодні втілюються в сучасній державі», – зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов під час заходу.