БАГАТСТВО РОМЕНЩИНИ – ЇЇ ТАЛАНОВИТІ ЛЮДИ

У цьому переконались учасники районного фестивалю авторської пісні «Роменщина оспівана в піснях», присвяченого 76-й річниці визволення Роменщини від німецько-фашистських загарбників

«Ми пишаємося тим, що в Роменському районі живуть такі талановиті люди, які в своїх поезіях і піснях оспівують рідний край, бажаємо їм успіху в творчості та нових ідей для створення шедеврів», – наголосив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ.

УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ ПОЄДНАЛА АМАТОРІВ В ЛЮБОВІ ДО УКРАЇНИ ТА НЕВМИРУЩИХ ДЖЕРЕЛ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ

Народний аматорський вокальний ансамбль «Іллінський ярмарок» комунального закладу «Роменський районний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» Роменської районної ради став почесним учасником та дипломантом 5-го Всеукраїнського фестивалю «Українська пісня єднає нас»

Любов до української народної музики зібрала на фестиваль, що відбувся в м. Маріуполь Донецької області, 30 аматорських хорових та вокальних колективів з 12 областей України.

ВІЙНА ЖИВЕ У ПАМЯТІ ЛЮДЕЙ, ЯК СВІДОК ГРІЗНИХ РОКІВ ДИВИТЬСЯ НА НАС ЗІ СТОРІНОК КНИГ

У Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки за участю президії Районної організації ветеранів України та громадськості відбувся хронограф пам’яті «Війна відгриміла та пам’ять жива», присвячений 76-й річниці визволення Роменщини від фашистських загарбників

«Немає в Україні сім’ї, якої б не зачепила своїм зловісним крилом війна. Всього за час війни у боях з німецько-фашистськими окупантами брали участь понад двадцять тисяч уродженців нашого краю», – зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ.

РОМЕНЩИНА ПРЕДСТАВИЛА КНИГИ МІСЦЕВИХ ПИСЬМЕННИКІВ НА ОБЛАСНОМУ КНИЖКОВОМУ СВЯТІ

Роменська районна бібліотека ім. Йосипа Дудки та представники творчої еліти Роменщини взяли участь в урочистому відкритті Другого Сумського книжкового форуму, що відбувся у конгрес-центрі Сумського державного університету у рамках масштабного мистецько-літературного проекту «Сумщина. Велика Спадщина»

«Роменський край багатий літературною палітрою як у минулому, так і нині. Люди творчого обдарування – відомі майстри слова і самодіяльні поети та прозаїки Роменщини продовжують творити самобутній художній літопис краю, а бібліотекарі популяризують українську книгу та сприяють збільшенню інтересу до неї серед читачів», – зазначила директор районної бібліотеки Наталія РИБАЧОК, презентуючи діяльність бібліотечних закладів району.