ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітейпрекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними прославляли свої родини та рідний край

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У ФЕСТИВАЛІ- КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «ЧАРІВНИЙ СВІТ»

За підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації 30 квітня цього року 2020 року було проведено дистанційний Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівний світ»

І ось нарешті підбито підсумки заходу, переможці отримали свої заслужені нагороди.

ЮНІ МУЗИКАНТИ РОМЕНЩИНИ ОТРИМАЛИ ВИЗНАННЯ У МІЖНАРОДНИХ ДИСТАНЦІЙНИХ ФЕСТИВАЛЯХ – КОНКУРСАХ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

Учні та викладачі Біловодської сільської дитячої музичної школи взяли участь у міжнародних дистанційних фестивалях – конкурсах дитячої творчості, що відбулися у м. Одеса та м.Київ

В номінації «Фортепіано» І Міжнародного дистанційного конкурсу Odesa Music Olymp!», брала участь учениця Біловодської сільської дитячої музичної школи ЗАМОРІНА Анастасія та отримала Диплом учасника (викладач Олена БАШТА).

На Міжнародному дистанційному фестивалі – конкурсі дитячої творчості «Балтійський бриз» у м.Київ, брала участь учениця Біловодської сільської дитячої музичної школи ЗАМОРІНА Анастасія, яка отримала Диплом І ступеня, кубок і медаль (викладач Олена БАШТА).

ВІТАЄМО ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ «АРТЕС» З ПЕРЕМОГОЮ

Вперше в Кам’янці-Подільському у режимі «онлайн» відбувся VІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Радея-Dance».Радісно, що талановиті та креативні учасники з усієї України мали змогу представити свої творчі здобутки в онлайн-режимі. З 10 по 29 квітня на офіційній сторінці міського Будинку культури у мережі Facebook було оприлюднено 160 хореографічних номерів від близько 70-ти колективів із 16 областей України

Оцінювали виступи конкурсантів члени журі, серед яких багаторічні друзі фестивалю – висококваліфіковані фахівці в галузі народної та сучасної хореографії.