ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Дорогі діти! Шановні батьки!

Наші юні поціновувачі прекрасного, творчого життя Роменщини!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем захисту дітей!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітейпрекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними прославляли свої родини та рідний край

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Бажаємо нашим маленьким землякам чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та творчих успіхів на ваших життєвих дорогах! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої Роменщини, нашої держави.