У РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ПЕРЕВІРИЛИ ЯК ЗАКЛАД ПРАЦЮЄ В УМОВАХ ПОСЛАБЛЕНОГО КАРАНТИНУ

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА, завідувач сектору культури, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Раїса ФЕДЬКО проінспектували роботу Роменської районної бібліотеки в умовах адаптованого карантину

Одразу на вході в заклад, облаштовано столик з антисептиком та рукавичками, а також розміщено інформацію про правила користування бібліотекою під час карантину. Біля столів бібліотекарів облаштовані спеціальні коробки, куди відвідувачі складають літературу, яку принесли, фіксується дата збору книг, після чого вони, відповідно до рекомендацій української бібліотечної асоціації, відправляються на карантин в окреме приміщення. По завершенні двотижневої ізоляції книги повернуться до книжкових фондів, їх знову видаватимуть читачам.

Як повідомила директорка Роменської районної бібліотеки Наталія РИБАЧОК  бібліотечні заклади району зачекалися на свого користувача і тепер відкриті для всіх бажаючих, на сьогодні в районі відкрилися 38 сільських бібліотек, які повністю забезпечені дезінфікуючими засобами, рукавичками та масками.