СІЛЬСЬКІ БІБЛІОТЕКИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ: НОВІ ВИМОГИ І ПЕРСПЕКТИВИ ДІЯЛЬНОСТІ

У Роменській районній бібліотеці ім. Йосипа Дудки відбулося триденне навчання працівників сільських бібліотечних закладів району у щорічній «Червневій бібліотечній школі профмайстерності»

Директор районної бібліотеки Наталія РИБАЧОК проаналізувала роботу бібліотек під час карантину та провела інструктаж, щодо обслуговування користувачів в умовах адаптивного карантину, необхідності дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів. Ознайомила працівників з Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів, відповідно до Постанови МОЗ № 35 від 06.06.2020 року.

Під час навчання розглянули питання «Місце бібліотеки у сучасному цифровому середовищі», створення осередків формування цифрової грамотності на базі публічних бібліотек, відповідно до меморандуму Міністерства цифрової трансформації про співпрацю з Українською бібліотечною асоціацією.

Завідувач організаційно-методичного відділу Алла ГОРДІЄНКО надала консультацію «Організація комунікативного простору сучасної бібліотеки », акцентувала увагу на роботу з користувачами влітку, проведення заходів на відкритому повітрі.