«НАЗАВЖДИ В ПАМ’ЯТІ НАШІЙ…»

Роменщина вшанувала пам'ять культурного і освітнього діяча, філолога, члена наукового товариства ім. Шевченка в Києві та невтомного зберігача Шевченківських поетичних та художніх скарбів Григорія Станіславовича Вашкевича, який народився, працював та упокоївся на благодатній Роменській землі

Меморіальний захід традиційно відбувся в селі Шумськ Артюхівської сільської ради за участю тимчасово виконуючого обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації, завідувача сектору культури, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації, голови районної організації ветеранів України, представників громадськості та жителів Артюхівської, Біловодської, Глинської сільських рад.

Заупокійний молебень відправив протоієрей православної церкви України в м. Ромни отець Вадим.

На знак поваги та щирої вдячності почесні гості та всі присутні поклали квіти на могилу Григорія Вашкевича.

Значні досягнення Вашкевича додають мешканцям Роменського району поваги і любові до свого рідного краю, виховують почуття гордості до його славетної і героїчної історії, формують високі громадські почуття у підростаючих поколінь. Тож хай не марніє людська пам’ять і ніколи не заросте стежина до могили нашого славного земляка  Григорія Станіславовича Вашкевича!