ПРОВЕДЕНО ТВОРЧИЙ ЗВІТ У РАМКАХ І (ВІДБІРКОВОГО) ТУРУ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

12 квітня 2014 року в приміщенні Галківського сільського будинку культури відбувся звіт перед населенням в рамках І (відбіркового) туру регіонального етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів  Роменського району.

У цей день 1961 року радянський космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» з космодрому «Байконур» уперше у світі зробив орбітальний обліт Землі, який тривав 108 хвилин, саме тому темою концерту стала ця подія.

Перед початком концерту директор Галківського будинку культури Старун В.І. коротко прозвітував про роботу свого закладу. Володимир Іванович розповів про проведені ним заходи та подякував за фінансову підтримку голові сільської ради Кузьменку Р.В.

Від щирого серця дівчата в українських костюмах вручили запашний коровай начальнику відділу культури Момот С.В., яка привітала всіх зі святом та побажала аматорам прекрасного виступу і гарного настрою. Концертна програма складалась із 23 різнопланових номерів художньої самодіяльності.

Солоспівами односельців порадували Братусь Ярослава, Коритчук Ярослава, Захаренко Андрій, Парафійчук Юлія, гумором розважив Братусь Роман, також гурт «Шанс» показав хореографічний номер «Хіп-хоп». Найяскравішими були виступи Плужник Аліни, солістки не лише сільської сцени, а й вже неодноразової учасниці районних заходів. Справжнім відкриттям для всіх став молодший братик Плужник Аліни - юний соліст – Плужник Назар.

Щиро дякуємо усім учасникам художньої самодіяльності Галківського сільського будинку культури за проведену роботу.

Успіхів вам та творчої наснаги!

Відділ культури 

Роменської районної державної адміністрації