У ВІДДІЛІ КУЛЬТУРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАРАДУ

16 квітня 2014 року у приміщенні відділу культури Роменської районної державної адміністрації відбулась семінар-нарада з питання «Підготовка аматорських колективів до атестації на предмет підтвердження та присвоєння звання «народний».

У нараді взяли участь директори, завідувачі, художні керівники клубних закладів, де діє аматорський колектив із званням «народний», керівники народних колективів.

Семінар-нараду відкрила начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Момот С.В., яка ознайомила присутніх з основними вимогами щодо атестації народних колективів. Завідувач районним організаційно-методичним центром народної творчості і культурно-освітньої роботи Мотиль Т.А. зачитала Положення про народний (зразковий) аматорський колектив (студію) закладів культури системи Міністерства культури України та закордонного українства, та перелік документів, що подаються для присвоєння аматорському колективу (студії) звання «народний («зразковий»). Відповідно цього списку вирішувались нагальні питання, які виникали у присутніх. Продовжила семінар-нараду методист по вокально-хоровому жанру Галенко Я.О., котра розповіла про творче спрямування, жанрові відповідності аматорських колективів, вимоги до атестаційних програм народних аматорських колективів та критерії їх оцінювання.

Перед закінченням семінару-наради присутнім були запропоновані «Дайджести» на допомогу клубним працівникам, розроблені методистами районного організаційно-методичного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи, в яких розміщено всю необхідну інформацію щодо атестації «народних» колективів та для присвоєння звання «народний» новим колективам.