КОНКУРС ЮНИХ МУЗИКАНТІВ «ШЛЯХ ДО ЗІРОК»

У квітні  2014 року    у    Конотопській    дитячій    музичній    школі № 1 відбувся   VІІІ регіональний конкурс  юних  музикантів «Шлях до зірок», який проводиться  з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями, подальшого розвитку виконавської майстерності учнівської молоді та пропаганди  українських композиторів. 

Роменський район представили учні Біловодської сільської дитячої музичної школи.

Привітали учасників, побажали успіху  у змаганнях секретар міської ради Тарас Омельченко, заступник міського голови Тетяна Шерудило, відкрила конкурс завідувач відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко.

У журі працювали викладачі музичних шкіл з Сумської області  та міста Києва під головуванням викладача Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Дмитра Бортнянського Елли Михайлової. За традицією, під час визначення журі переможців, для гостей конкурсу виступили з концертом студенти Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Дмитра Бортнянського  Єлизавета Нищота  та Марія Бонченко,  з Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова – Прокопенко Інна. Після чудового концерту переможці конкурсу під дружні оплески глядачів отримали дипломи, а всі учасники конкурсу  – подяки . У номінації фортепіано (викладач Білоус Олена) подяки отримали: Прищепа Анастасія, Заморіна Анастасія; у номінації інструментальні ансамблі - Прищепа Анастасія та Костяк Алла.

Стомлені, але щасливі учні та викладачі ще довго обмінювались враженнями, новими ідеями. Гості та батьки дякували за гарну організацію справжнього свята музики, яке дало ще одну можливість залучити дітей до прекрасного, допомогти талантам розкрити себе.