Веб-сторінки ліквідованих РДА

СЛАВА ГЕРОЇЗМУ НАШИХ ПАТРІОТІВ!

На таку тему у районній бібліотеці відбулося засідання творчого літературного об’єднання «Дивослово», де відбулася зустріч з військовослужбовцями, які демобілізовані із зони проведення антитерористичної операції

«Сьогодні ми зібралися, щоб вшанувати наших земляків, учасників антитерористичної операції на сході України, які захищали територіальну цілісність нашої держави у складі Збройних сил України. Саме від їх героїзму, патріотизму та безмежної відданості Україні залежить доля і майбутнє нашої держави», - зазначила керівник об’єднання, поетеса, педагог Тетяна Лісненко.

«Я висловлюю слова вдячності всім тим, хто сьогодні повернувся із зони АТО, живими і здоровими, а також дякую їх батькам, рідним і близьким за патріотичне виховання», - продовжила виступ начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації С.В.Момот.

Присутні у залі літератори, журналісти та громадські діячі Роменщини: Г.В. Діброва, Г.С.Стрельченко, В.В.Бугрим, А.І.Кубах зазначили, що слова «Слава Україні – героям Слава» перестали бути просто вітанням, це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякались, пішли захищати країну, заради мирного спокою народу і це є свідченням справжнього патріотичного подвигу.

Під час проведення заходу військовослужбовці поділилися своїми спогадами про перебування на сході України.

У рамках засідання звучали нові поезії про сучасну війну Л.Г.Шемчук, Н.А.Правдюк, Л.П.Матузок, Л.Ф.Вовк, в яких переплелися теми війни і сьогодення.

Патріотичні пісні у виконанні директора Андріяшівського сільського будинку культури Шолудька В.І. прозвучали як заклик бути готовими захистити найдорожче, що є в кожного громадянина України – свою вітчизну, домівку, родину.

Учасники заходу вшанували пам’ять воїнів, які віддали своє життя за Україну,  хвилиною мовчання.

В бібліотеці також діє інформаційна виставка матеріалів, яка висвітлює участь  жителів Роменщини в подіях АТО, а також публікації про загиблих Героїв Небесної Сотні та  земляків -  учасників АТО.