Веб-сторінки ліквідованих РДА

У СЕЛІ ГАЛКА РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СІМ’Ї ПРОВЕДЕНО РАЙОННЕ СВЯТО «УКРАЇНСЬКОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ»

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

15 травня у селі Галка Роменського району з нагоди Міжнародного дня сім’ї  відбулося районне свято «Українському роду – нема переводу» .

Запрошені на свято  родини привітали провідний методист Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Єфіменко Надія Миколаївна, виконуюча обов’язки начальника відділу культури Рибачок Наталія Едуардівна, Галківський сільський голова Кузьменко Руслан Вікторович.

Родини Троян, Яременко, Плужник, Дешко, Шевченко, Маляренко, Євченко, Шамрай, Губських, Коробка із задоволенням поділилися з усіма присутніми своїми спогадами про перші зустрічі, весілля, котрі святкувалися майже всім селом, родинні свята, традиції, про своїх дітей  та онуків. На згадку про свято сім’ям були вручені пам’ятні подарунки та листівки з привітаннями від відділу культури  райдержадміністрації.

Чудові пісні «Вишенька-черешенька» та «Рідний край»  виконували діти творчої родини Плужників  Назар та Аліна.  Братусь Роман  декламував гуморески Павла Глазового. Також запальні пісні подарувала всім присутнім та гостям методист РОМЦ НТ і КОР Галенко Яна.