УСПІХ «АНДРІЇВСЬКОЇ РОДИНИ» СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ УКРАЇНИ

Національний чемпіонат «Євро Фольк 2018», який відбувся у рамках І Фестивалю «Євро Фольк - Слобожанщина 2018» в місті Харкові, зібрав 115 аматорських колективів з усієї України

Серед великої кількості учасників, в номінації «автентичний фольклор» аматорський фольклорний колектив «Андріївська родина» (керівник Юлія КАТРИЧ) Андріївського сільського будинку культури став лауреатом ІІ премії. Наші самодіяльні артисти виконали дві українські народні пісні «Мила моя чорнобрива» та «Зійшла чорна хмара».

«Фестиваль з фольклору «Євро Фольк - Слобожанщина 2018» проводиться у рамках музичних свят «Євро Фольк - Світ – це телебачення». Ці свята проводяться в різних містах і країнах Європи впродовж року під егідою Європейської Асоціації Фольклорних Фестивалів – EAFF (офіційний партнер UNESKO) та складаються із 45 фестивалів. Тож вітаємо «Андріївську родину» з черговою перемогою та бажаємо нових творчих злетів!», – зазначила начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Світлана МОМОТ.