ТРІУМФ ЮНИХ ВИХОВАНЦІВ БІЛОВОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ

Блискучий дует юних піаністок Анастасії ЗАМОРІНОЇ та Владислави ЗІНЧЕНКО виборов кубок Гран-Прі на Всеукраїнському Фестивалі-конкурсі «Харків збирає таланти»

Конкурс організовано Міністерством культури України, Міністерством освіти і науки України, фестивальними та продюсерськими центрами. Журі конкурсу було одностайним, оцінюючи високу виконавську майстерність і творчий внесок у розвиток мистецтва нашого дуету та нагороджуючи найвищою відзнакою.

Дипломи та кубки І ступеня вибороли також Анастасія ЗАМОРІНА (фортепіано), Софія КУЛИК (вокал), Лілія ПАЛЬОНА (домра), хореографічні колективи «Соняшник» і  «Світанок» (народний стилізований танок).

Дипломами ІІ ступеня нагороджено Фаїну ОЛІЙНИК (фортепіано) та хореографічний колектив «Крокус» (народний стилізований танок).

Викладачі талановитих дітей Олена БАШТА, Валентина БЄЛЄЦКА, Юлія НЕХАЄНКО, Людмила КАМЕДОВА, Наталія ПУЧКО та Світлана ПЕТРІВНА отримали Подяки від журі конкурсу за високу педагогічну майстерність та значний вклад у виховання підростаючого покоління.