«ГОМОНИТЬ ПІСНЯМИ УКРАЇНА- МАТИ!»

Велика концертна програма під такою назвою стала своєрідним підсумком 25-річної творчої діяльності улюбленця публіки – народного аматорського вокального ансамблю «Іллінський ярмарок» під керівництвом Володимира МОМОТА

«Вже 25 років українські пісні у виконанні «Іллінського ярмарку» звучать на Роменщині, радують і надихають не лише жителів району та області, а й всієї України», – зазначив перший заступник голови Роменської державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ, вручаючи колективу спільну грамоту голів Роменської районної державної адміністрації та Роменської районної ради.

Головний спеціаліст відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Сумської обласної державної адміністрації Тетяна КОРШАК передала вітання начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації, заслуженого працівника культури України Олени МЕЛЬНИК, вручила нагороди і подарунки.

«Пісні «Іллінського ярмарку» стають впізнаваними, їх включають до свого репертуару інші аматорські і професійні колективи, що свідчить про значимість його подвижницької мистецької діяльності», – підкреслила Тетяна Коршак.

Щирі вітання на адресу ювіляра лунали в цей день від заслуженого працівника культури України Володимира МЕЛЕШКА, народного майстра і музиканта Анатолія РІШНЯКА, гостей свята із сусідньої Чернігівщини, та колишніх учасників колективу.

В залі панувала її Величність Українська пісня.

«Минають роки і покоління,змінюються смаки і уподобання, але народна пісня – щира і мудра, залишається молодою і житиме вічно», – наголосила начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Світлана МОМОТ.