РОМЕНСЬКА ЗЕМЛЯ БАГАТА НА ТАЛАНОВИТИХ, ТВОРЧИХ ЛЮДЕЙ

Одна з них – залюблена в Україну, у свій рідний край поетеса, голова літературного об’єднання «Обрії» Людмила ГРИЦАЙ

Неординарну творчу особистість поетеси, яка має великий життєвий досвід і ділиться ним, налаштовує на добро, гармонію, випромінює позитивну енергію, вшанували в Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки під час презентації нової авторської книги «Життя безмежні береги».

«Немає дороги до храму, якщо немає храму в душі. Саме ці слова характеризують Людмилу Грицай, як поетесу і людину. Адже тільки жінка, яка живе у гармонії з совістю і оточуючим світом, може писати такі душевні і прекрасні твори, які не залишають нікого байдужими», – зазначив у вітальних словах голова Роменської районної ради Віктор ПЕРЕВАРУХА.

Людмила Грицай є берегинею не тільки світу поезії, а й берегинею своєї сім’ї. Зачарували присутніх виступи її сина Артемчика та чоловіка Володимира.

Любові, музики поезії – всього найкращого, що є на землі, побажали поетичній душі Людмили Грицай присутні на заході головний спеціаліст відділу культури Роменської районної державної адміністрації Лариса ГАМАН, Дібрівський сільський голова Петро ПАНЧЕНКО, директор Роменської районної бібліотеки імені Йосипа Дудки Наталія РИБАЧОК.