МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА

Інформація оновлена 02.11.2018

РОМЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

ФАХІВЦІ РАЙОННОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ НАВЧАЛИ ДІТЕЙ ЗАХИЩАТИСЬ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей – це трагічна реальність для суспільства

У цьому переконалися учні Пустовійтівської ЗОШ ім. П.Калнишевського під час проведення виховної години на тему: «Запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей» з нагоди Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

МОЛОДЬ РОМЕЩИНИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

«Молодь проти насильства!» під таким гаслом відбувся інформаційно-просвітницький захід в Глинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Захід проведено Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з тренером Національної Громадської організації «Ла Страда-Україна» Наталією МАКАРЕНКО.

ДОВІРЛИВЕ СПІЛКУВАННЯ ЩОДО КОМП’ЮТЕРНОЇ ТА ІНТЕРНЕТ-ЗАЛЕЖНОСТІ

Негативним наслідком бурхливого розвитку комп'ютерних технологій є явище Інтернет-залежності

Як не підпасти під вплив соціальних мереж, які ознаки залежності та як можна її позбутися – про це розповіли учням Глинського професійного аграрного ліцею фахівці Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Інформаційно-просвітницький захід проведено для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

ПРЕЗЕНТОВАНО НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНИЙ ПРОЕКТ – ЛОТО «КОЗАЦЬКА СПАДЩИНА СУМЩИНИ»

Лото «Козацька спадщина Сумщини» видане у рамках проекту Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю спільно з обласним комітетом молодіжних організацій за фінансової підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації

Розробниками гри стали педагоги обласного центру позашкільної роботи та талановитої молоді. Вона розрахована на учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сумщини, учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), місцеві громадські організації, що опікуються військово-патріотичним вихованням дітей та молоді.