МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА

Інформація оновлена 22.01.2018

РОМЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

ДОПОМОЖЕМО ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНІ КРОКИ У САМОСТІЙНОМУ ЖИТТІ

На сьогодні проблема непідготовленості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до самостійного життя є найбільш актуальною. З метою підготовки до самостійного життя, соціальної та психологічної адаптації таких дітей організовано курс тренінгових занять

У Глинському професійному аграрному ліцеї відбувся захід для осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування «Ти на порозі самостійного життя», проведений Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

ОДНА ГОДИНА ВАШОГО ЧАСУ НА ТИЖДЕНЬ МОЖЕ ЗМІНИТИ ЧИЄСЬ ЖИТТЯ НАЗАВЖДИ

На базі Глинської сільської ради Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено круглий стіл на тему «Впровадження наставництва: за і проти»

Під час засідання обговорено питання здійснення наставництва над дитиною. Наставництво – це велика відповідальність. Проте кожний з нас має можливість стати другом для того, в кого його ніколи не було, допомогти зростивідвідувати його, проводити з ним дозвілля, передати свої кращі якості та знання.

БАТЬКІВСЬКЕ ЩАСТЯ – ВИХОВАННЯ БЕЗ НАСИЛЬСТВА

Найважливіше завдання сьогодення — формування суспільства завтрашнього дня. Громадянин України повинен бути незалежною, гуманною, високоморальною людиною з широким світоглядом. Але чи сприятимуть теперішні традиції виховання, що не гребують насильницькими методами, формуванню саме такої особистості?

Саме це питання порушено фахівцем із соціальної роботи Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час години спілкування морально-етичного спрямування на тему «Батьківське щастя – виховання без насильства» у багатодітній сім’ї.

ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО

Під цим гаслом виступали команди закладів загальної середньої освіти на районному фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я!»

Конкурс проводився з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді. Молоді, успішні, енергійні юнаки та дівчата за допомогою пісні, танцю, спортивних номерів, ораторського мистецтва пропагували здоровий спосіб життя на користь здоров’я.