МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА

Інформація оновлена 14.07.2020

РОМЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ 

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА З СІМ’ЯМИ, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

На контролі в Роменському районному центрі соціальних служб постійно перебувають сім’ї, що потребують сторонньої допомоги в покращенні життєвої ситуації

З метою оперативного виявлення родин, які перебувають у складних життєвих обставинах та профілактики соціального сирітства, фахівці із соціальної роботи Роменського районного центру соціальних служб здійснили оцінку потреб сімей Великобубнівської, Ріпчанської, Коржівської, Глинської, Волошнівської сільських рад. Під час візиту, батькам наголошено про важливість створення умов для здорового розвитку дітей відповідно до їх потреб та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

«СИНДРОМ СТРУШЕНОЇ ДИТИНИ» – ЧОМУ НЕ МОЖНА СТРУШУВАТИ ДИТИНУ

Під час карантинних обмежень зростає рівень стресу, особливо серед батьків новонароджених дітей. Це підвищує ризик вчинення насильства над дітьми

Проведене опитування серед батьків показало, що 5% батьків струшують свою дитину з метою її заспокоєння і взагалі не мають інформації про шкідливий вплив таких дій. Таке явище як «Синдром струшеної дитини» є фізичним та психологічним насильством щодо неї та призводить до ушкодження мозку, а в деяких випадках – має летальні наслідки.

STOP SEXTING!

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн-просторі, в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі

Використовуючи фейкові акаунти в соціальних мережах, злочинці налагоджують довірливі стосунки з дитиною, вимагають у неї інтимні фотографії та шантажують, погрожуючи розіслати фото знайомим.

ДІТИ СЕЛА ПУСТОВІЙТІВКА ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО

29 серпня є Днем вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО (ООС). З метою утвердження високої патріотичної культури в суспільстві, виховання в молоді поваги до полеглих за незалежність Батьківщини на передодні цієї дати на території  Пустовійтівської сільської  ради був проведений захід «Пам’ятаємо, сумуємо!»

«Саме 29 серпня 2014 року під Іловайськом (Донецької області) Збройні Сили України, інші військові формування та правоохоронні органи, добровольчі формування, які брали участь в АТО на Донбасі, зазнали найбільших втрат у боях з російськими окупантами, що підступно вдерлися на територію України», – розпочав свою розповідь учасник бойових дій АТО, справжній патріот рідної землі, житель села Пустовійтівка, Володимир Мороз, який був запрошений на захід.