МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА

Інформація оновлена 13.06.2018

РОМЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

СТАТИ НАСТАВНИКОМ ОЗНАЧАЄ СТАТИ ТУРБОТЛИВИМ ДОРОСЛИМ

На базі Смілівської сільської ради Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено захід «Наставництво. Стань другом для дитини»

До учасників донесено інформацію про те, як підготувати дитину, позбавлену батьківської опіки, до самостійного життя.

ПАТРОНАТНА СІМ’Я – НОВА ФОРМА СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ

На таку тему в Смілівському будинку культури відбувся захід, організований фахівцем Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інною ЗАБУГОЮ

Учасники прослухали інформацію про патронатну сім’ю та категорії осіб, які можуть стати патронатними вихователями, дізнались, які необхідно зібрати документи, щоб стати патронатним вихователем.

РОМЕНЩИНА ПИШАЄТЬСЯ СВОЇМИ ПРИЙОМНИМИ СІМ’ЯМИ ТА ДИТЯЧИМИ БУДИНКАМИ СІМЕЙНОГО ТИПУ

 

На цьому наголосила директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина СУШКО під час робочої поїздки директора Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни ШЕВЧЕНКО до Роменського району

На території району функціонує 6 прийомних сімей, в яких виховується 7 прийомних дітей та 3 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 20 дітей-вихованців. Під час візиту було відвідано 3 прийомні сім’ї та 2 дитячі будинки сімейного типу.

«У ЖИТТІ Є ПРОБЛЕМИ, АЛЕ Я ЇХ ЗДОЛАЮ!»

Захід на таку тему відбувся у Смілівському будинку культури

Молодь Смілівської сільської ради ознайомилась із існуючими методи захисту та вміннями протистояти насильству. Фахівець Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Забуга обговорила з присутніми види та форми виникнення конфліктів між однолітками і батьками, а також шляхи мирного їх вирішення.