Міськрайонна газета

ЮЛІЯ АНДРЄЄВА: НЕЗВИЧНІ, ЕКСТРЕМАЛЬНІ УМОВИ РАЙОННОГО ЗЛЬОТУ ЮНИХ ТУРИСТІВ СПОНУКАЮТЬ ДІТЕЙ БУТИ САМОСТІЙНИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ

В урочищі «Бедюхова дача» Роменського району пройшли змагання юних туристів з Глинської, Великобубнівської, Миколаївської, Пустовійтівської та Плавинищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів зі спортивного туризму                                                                                                         Як зазначила директор Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості Юлія Андрєєва, програма зльоту мала щільний графік навчань з пішохідного туризму, змагань з долання туристичної смуги перешкод, спортивного орієнтування, в’язання туристичних вузлів, розпалювання вогнища. За два дні перебування на лоні природи юні туристи мали можливість відпочити, навчитись елементам техніки спортивного туризму, випробувати себе у польових умовах та знайти нових друзів.

МАРИНА СУШКО: ОБМІН ДОСВІДОМ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

Директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина Сушко ознайомила батьків з новим напрямком роботи з дітьми-сиротами – наставництвом

Під час проведення чергового засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів директор центру акцентувала увагу на необхідності підготовки дітей до самостійного життя.

ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ – НАЙЦІННІШИЙ СКАРБ

Серед сучасних проблем однією з суспільно важливих є зниження рівня загального здоров'я нації

У пришкільному таборі Погожокриницького НВК відбувся просвітницький захід «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати». Захід пройшов в цікавій ігровій формі. Діти отримали корисну інформацію про здоров’я, проявили свої знання і обізнаність щодо даної теми.

«Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ!»

Музично-патріотичний захід на таку тему проведено Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі пришкільного табору Дібрівського НВК

Захід пройшов у розважальній формі, на якому діти з захопленням відгадували мелодії українських пісень. Кожна команда сценічно відобразила зміст пісні. Всі учасники музично-патріотичного заходу були нагородженні подарунками.

ЗРОБИМО ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК НАШИХ ДІТЕЙ БЕЗПЕЧНИМ

В оздоровчих таборах на базі Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Андріївського НВК працівниками Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено інформаційно-просвітницькі заходи на тему: «Правила надання домедичної допомоги»

Досвідом та навичками щодо надання першої медичної допомоги потерпілим при нещасних випадках професійно поділилися лікар Олександр Пілюгін та керівник Роменської міської організації товариства Червоного Хреста Ірина Стратейчук.