НА РОМЕНЩИНІ ПРОВОДИТЬСЯ РОБОТА ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ СОЦІАЛЬНОГО СИРІТСТВА

Пріоритетним завданням Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у профілактиці соціального сирітства є підтримка i зміцнення статусу соціально здорової сім’ї

У пологовому відділенні Роменської ЦРЛ з жінками, що збираються народжувати, спеціалісти центру провели інформаційно-просвітницьку та профілактичну роботу, зокрема, надали комплекс соціальних послуг, спрямованих на збереження родинних стосунків, запобігання соціального сирітства та психологічну підтримку.

«Профілактика є найважливішою складовою роботи з подолання соціального сирітства, адже краще та легше запобігти проблемі, ніж потім з нею боротися. Вчасна профілактика – це величезний внесок у майбутнє нації», – підкреслила директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина СУШКО.

Спілкування з вагітними жінками відбувалося у доступній діалоговій формі. Жінки навчилися комфортно почуватися у своєму теперішньому «стані», не боятися майбутніх труднощів, правильно піклуватися про малюка ще під час його внутрішньоутробного розвитку, поглибили знання щодо здорового способу життя та відповідального батьківства.