НА РОМЕНЩИНІ ПРАЦЮЮТЬ ГРУПИ ВЗАЄМОПІДТРИМКИ ДЛЯ ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ ТА БАТЬКІВ-ВИХОВАТЕЛІВ

Спеціалісти Роменського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели захід для прийомних батьків та батьків-вихователів. Його учасники обговорювали актуальні питання виховання прийомних дітей, ділилися досвідом

«Останнім часом все частіше фіксуються випадки безвідповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків батьків та осіб, які їх замінюють, а також трагічні випадки, насильство та жорстоке поводження в сім’ях, у тому числі у сім’ях опікунів, піклувальників, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях», - зазначила директор центру Марина СУШКО.

З метою попередження виникнення ситуацій, які несуть загрозу життю та здоров’ю дітей увагу батьків зосередили на дотриманні вимог з питань безпеки життєдіяльності.

На захід була запрошена експерт з убезпечення життя Наталія МАКАРЕНКО, яка ознайомила батьків з міжнародною страховою компанією «МетЛайф» та запропонувала різноманітні програми страхування життя, здоров’я, пенсійного забезпечення.

Обговорення таких актуальних тем та надання рекомендацій прийомним батькам та батькам-вихователям, в чиїх родинах зростають діти, позбавлені батьківського піклування та діти-сироти, стало важливим кроком для підвищення їхнього виховного потенціалу.