«НЕ ПОТРАП У ПАСТКУ КУРІННЯ»

Cпеціалістами  Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд мобільно-консультаційного пункту, у рамках роботи якого було організовано та проведено інформаційно – просвітницький захід для учнівської молоді на тему: «Куріння – це шлях до пекла» на базі Перекопівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Учням 7-11 класів було  роз’яснено, що спосіб життя найсуттєвіше впливає на здоров’я людини. Змінити його відповідно до принципів здорового способу життя складно, але можливо, бо це залежить від самої людини.

«Даний захід проводився з метою популяризації здорового способу життя та профілактики негативних явищ  в підлітковому  середовищі та сформувати в учнів свідоме ставлення до власного здоров я. В заході взяли участь 36 учнів молодіжного шкільного віку. З метою визначення рівня обізнаності підростаючого покоління з проблемою профілактики негативних  явищ серед учнів проведено анонімне анкетування», - зазначила директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сушко М.М.

Наприкінці проведеного заходу були розповсюджені буклети «Не потрап у пастку куріння».