«БОРОТЬБА ЗА МИР – БОРОТЬБА ЗА ЗДОРОВ’Я!»

28 квітня 2015 року учасники молодіжного творчого об’єднання «Імпульс» районного організаційно-методичного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи при відділі культури Роменської районної державної адміністрації спільно із Роменською міською організацією Товариства Червоного Хреста України  взяли участь у Всеукраїнському місячнику «Боротьба за мир – боротьба за здоров’я. Приєднуйся до руху Червоного Хреста»

Захід проведено з метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, переміщених осіб з території проведення бойових дій в зоні АТО та з анексованого Криму, формування громадської думки на користь милосердя.

В рамках акції молоді люди провели волонтерську роботу по збору фінансової і гуманітарної допомоги особам, які опинилися в скрутному становищі та мають тяжкі захворювання.

До даного молодіжного руху також долучилися працівники й учні Бобрицької, Біловодської та Великобубнівської сільських дитячих музичних шкіл, міських загальноосвітніх шкіл № 4 та № 10, працівники закладів культури району, Роменського відділу культури й сільські жителі, які із задоволенням відгукнулися і допомогли у організації та проведенні даної благодійної акції.

«Ми звертаємося до всіх, кому небайдужі людський біль і горе, із закликом конкретної допомоги й милосердя до тих, хто поруч з нами та кого соціальні умови, безвихідь позбавили гідного життя. Тож наша мета зробити щось корисне для цієї категорії людей та повернути їм віру в щасливе майбутнє!», - підкреслила керівник молодіжного творчого об’єднання «Імпульс» Бик Яна Олександрівна.