«ЗДОРОВІ ДІТИ – ЗДОРОВА НАЦІЯ»

На виконання районної програми «Молодь Роменщини» спеціалістами Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено інформаційно-просвітницький, профілактичний захід на базі Плавинищенської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на тему: «Здорові діти - здорова нація»

В обговоренні теми взяли участь лікар-психіатр Першої обласної спеціалізованої лікарні м.Ромни Подрєз С.М., який зосередив свій виступ на медичному аспекті проблеми та провідний спеціаліст Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Губська Л.І., котра акцентувала увагу на тому, що головні цінності суспільства – життя і здоров’я людини.

«В умовах сьогодення особливо актуальним є пропагування здорового способу життя з метою виховання здорового молодого покоління – майбутнього нашої держави. Проведення таких заходів - це донесення до юного покоління інформації про те, що здоров’я - це в першу чергу спосіб життя людини, який вона обирає сама, визначаючи тим самим рівень власного майбутнього благополуччя», - зазначила Людмила Іванівна.

У ході проведення заходу учні отримали інформацію про важливість формування навичок здорового способу життя, про режим праці і відпочинку. По закінченню, учасникам бесіди були роздані буклети, а також переглянуто презентацію «Ваше здоров’я».