ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

9 серпня 2013 року у с. Хмелів  Хмелівської сільської ради відбулося виїзне засідання громадської ради при Роменській районній державній адміністрації по питанню: “Молодіжна політика в Роменському районі”. Ініціатором та організатором такого виду засідання став голова громадської ради В.М.Лєонов.

Хмелівський сільський голова Рибалко О.Г. та член громадської ради, голова правління громадської молодіжної організації “Ромен-сенсація” Лобода О.П. радо зустріли учасників зібрання.

У засіданні взяли участь члени громадської ради, голови сільських рад, представники закладів освіти, культури, ФОП Самофалов Д.М., члени футбольної команди, молодь села.

На початку засідання, за пропозицією голови громадської ради В.М.Лєонова  члени громадської ради відвідали об’єкти соціальної сфери на території Хмелівської сільської ради, а саме: сільський Будинок культури та сільську бібліотеку.

Відкриваючи засідання громадської ради заступник голови громадської ради Мягкович Д.Г. привітав присутніх та ознайомив з порядком денним засідання: “Молодіжні програми в Роменському районі”, “Презентація досвіду роботи з молоддю на території Хмелівської сільської ради”,Обмін досвідом в організації дозвілля молоді в населених пунктах району”.

З метою реалізації державної молодіжної політики, вирішення соціально-економічних питань, створення умов для життєвого самовизначення і самореалізації молодих громадян, широкого залучення молоді до участі в процесах державотворення, підтримки молодіжних та дитячих громадських організацій, активізації діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в цій сфері, Роменською районною державною адміністрацією розроблена, а рішенням Роменської районної ради шостого скликання від 25.12.2012 була затверджена районна програма “Молодь Роменщини” на 2013 рік. Присутні ознайомилися з інформацією про хід виконання  районної програми “Молодь Роменщини”  за 1 півріччя 2013 року.

Виступаючи перед присутніми, член громадської ради, голова правління громадської молодіжної організації “Ромен-сенсація” О.П.Лобода, відзначила, що в Роменському районі уже вісім років, як створена й успішно працює молодіжна організація “Ромен-сенсація”. Ольга Павлівна з приємністю констатувала, що втілено в життя багато проектів, взято участь у міжнародних форумах  та турнірі “Юні журналісти”. Було проведено опитування серед молоді села “Чи залишитися Ви в своєму селі?” - всі відповіли “Так”, а сільський голова О.Г. Рибалко доповнила, що в селі є всі умови, щоб молодь залишалася, зокрема село газифіковано, проведено водопроводи, широко розвинена інфраструктура (працює навчально-виховний комплекс, сільська лікарня, сільський будинок культури, почтове відділення, відділення газового господарства, КУСОР  Хмелівський психоневрологічний інтернат), у цих закладах працює багато молодих людей. Також тут проживає 62 молоді сім’ї, із них 6 багатодітних.

Від молоді до присутніх звернувся молодий підприємець Самофалов Д.М., висловив свої думки щодо підтримки та розвитку молодіжних ініціатив, зокрема у Роменському районі.

Під час зустрічі також виступили Басівський, Дібрівський, Миколаївський сільські голови, вчитель загальнооствітної школи № 5 Литовка В.В., члени футбольної молодіжної команди, молодь села. Усі висловили свої думки щодо обговорюваної теми. Учасники зібрання прийшли до висновку, що підтримка та залучення молоді до організації, проведення різноманітних заходів спияє утвердженню патріотизму, духовності, моральності, формування у молоді загальнолюдських цінностей та пропаганди здорового способу життя.