СУМЩИНА ОТРИМАЛА ДВА СУЧАСНІ АВТОМОБІЛІ ДЛЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Придбані за ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО та за підтримки меценатів, два із тридцяти автомобілів, які отримають всі обласні центри, прибули в Сумську область

«Сумська обласна державна адміністрація вдячна Президенту України за ініціативу з оновлення санітарних автомобілів класу Б, обладнаних за кращими  європейськими стандартами, – повідомила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК. – Їх отримають Конотопська станція екстреної медичної допомоги та один з найвіддаленіших районів Сумської області – Ямпільська підстанція».

НА СУМЩИНІ ПОРЯД З РЕФОРМУВАННЯМ ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ РОЗПОЧАЛАСЯ АВТОНОМІЗАЦІЯ ЗАКЛАДІВ ВТОРИННОГО ТА ТРЕТИННОГО РІВНЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації, прийнято рішення сесій місцевих рад про автономізацію 27 закладів вторинного рівня із 29 (93%) та 19 третинного рівня із 20 (95%)

Не відбулася сесія місцевої ради щодо перетворення Глухівської центральної районної лікарні у комунальне некомерційне підприємство. Не визначилися з приводу автономізації 2 стоматологічні поліклініки (обласна клінічна та Роменська районна).

 

ЕФЕКТИВНА ВЗАЄМОДІЯ ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА ФТИЗІАТРИЧНОЇ СЛУЖБИ СПРИЯЄ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ

Медичні працівники лікувально-профілактичних установ Роменського району прикладають максимум зусиль для покращення епідеміологічної ситуації з захворювання на туберкульоз

Під час спільного виїзду до фельдшерсько-акушерського пункту села Попівщина сімейний лікар Перекопівської амбулаторії Антоніна ЮРОВА, лікар-фтизіатр Роменської ЦРЛ Валентина МОНУКАЛО та медична сестра протитуберкульозного кабінету Ірина ПУГАЧ провели медичний огляд мешканців села з групи ризику по туберкульозу з забором мокротиння.

26 ТИСЯЧ ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СУМЩИНИ ВІДЗНАЧАЮТЬ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Медиків області привітав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ

«Сьогодні ми спільними зусиллями розвиваємо медичну галузь в нашій області. І саме завдяки вашій самовідданій праці, готовності до змін, медицина, навіть, у найвіддаленіших куточках Сумщини, стає ближчою до наших громадян. Так у сільській місцевості відкриваються ФАПи, наразі будуються 13 амбулаторій сільської медицини, для них уже закуплені автомобілі для сімейних лікарів і передані до громад», – розповів Вадим Акпєров.