ЧИ БУДУТЬ ДІТЕЙ БЕЗ ЩЕПЛЕНЬ ПУСКАТИ ДО ШКІЛ І САДОЧКІВ – РОЗ’ЯСНЕННЯ ВІД МОН І МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство освіти і науки України закликає батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями

Стаття 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.

НЕБЕЗПЕЧНІ ДАРУНКИ ЛІСУ: ЯК НЕ ОТРУЇТИСЯ ГРИБАМИ

Щороку в Україні реєструється значна кількість випадків отруєнь, пов'язаних із вживанням грибів, в тому числі, з трагічним наслідком. У Роменському районі в минулі роки теж неодноразово  були випадки отруєння грибами і нерідко, смертельні.

Страви з грибів – традиційний продукт в раціоні харчування багатьох регіонів України. Вони урізноманітнюють наш стіл, а в час фінансової скрути є доповненням до сімейного бюджету: недарма їх  називають рослинним м'ясом.

АМБРОЗІЯ: ПЛЮСИ ТА МІНУСИ

Амброзія – один з найбільш відомих карантинних бур’янів, саме ця рослина стає причиною виникнення алергічної реакції у більшості людей

Питаннями знищення амброзії займаються на найвищому рівні, у багатьох містах і селах адміністрація населеного пункту щорічно виносить постанови про знищення цієї рослини, проводяться певні заходи по її знищенню, але території ураження щоразу збільшуються.

БЛИСКАВКА: НЕБЕЗПЕКА І ПОРЯТУНОК

У теплу пору року, як правило, виникають грози. Чим теплішим стає повітря, тим збільшується вірогідність їх виникнення

Вже у самій назві цього атмосферного явища вчувається велика загроза для життя людей, тварин, дерев, споруд тощо. Небезпечними бувають злива, град, потужний вітер (буря, вихор, смерч, тайфун, торнадо), але завжди – блискавка, електричний розряд якої сягає10-20 тис. ампер.

Більше статей...

  1. В УКРАЇНУ ПОЧАЛИ ПОСТАВЛЯТИ ПРЕПАРАТИ ДЛЯ ОНКОХВОРИХ ЗА КОШТИ БЮДЖЕТУ 2019 РОКУ
  2. ЦЬОГОРІЧ В УКРАЇНУ ПОСТАВЛЯТЬ ПІВ МІЛЬЙОНА ДОЗ ВАКЦИН ПРОТИ ГРИПУ
  3. ПАЦІЄНТИ З РАКОМ КРОВІ ОТРИМАЮТЬ ЕФЕКТИВНІ ЛІКИ БЕЗОПЛАТНО
  4. «НІ» – ПІДРОБЛЕНИМ ЛІКАМ: ПАЦІЄНТИ ЗМОЖУТЬ ПЕРЕВІРЯТИ ОРИГІНАЛЬНІСТЬ ЛІКІВ ЧЕРЕЗ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК
  5. СУМЩИНА ОТРИМАЛА ДВА СУЧАСНІ АВТОМОБІЛІ ДЛЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
  6. НА СУМЩИНІ ПОРЯД З РЕФОРМУВАННЯМ ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ РОЗПОЧАЛАСЯ АВТОНОМІЗАЦІЯ ЗАКЛАДІВ ВТОРИННОГО ТА ТРЕТИННОГО РІВНЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
  7. ЕФЕКТИВНА ВЗАЄМОДІЯ ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА ФТИЗІАТРИЧНОЇ СЛУЖБИ СПРИЯЄ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ
  8. 26 ТИСЯЧ ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СУМЩИНИ ВІДЗНАЧАЮТЬ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО
  9. ТЕПЛИЙ СЕЗОН - ПІДСТУПНИЙ СЕЗОН
  10. СТАРТУЄ ТИЖДЕНЬ БЛАГОДІЙНОЇ ЗДАЧІ КРОВІ #ЯДОНОР