МОЗ: ЕЛЕКТРОННА СИСТЕМА ДОЗВОЛИТЬ ЛІКАРЯМ УКЛАДАТИ ДЕКЛАРАЦІЇ ПОНАД ЛІМІТ

Відтепер з’явилася технічна можливість укладати декларації з лікарями первинної медичної допомоги понад рекомендовану кількість, затверджену МОЗ

Нагадаємо, оптимальний обсяг практики для терапевта – 2000 декларацій, для сімейного лікаря –1800, для педіатра – 900. Оптимальний обсяг практики – кількість пацієнтів, яка з одного боку – дозволить пацієнту отримати якісні медичні послуги, а з іншого – забезпечить лікарю гідну оплату його роботи.

 

ЯК РОЗВИВАТИМЕТЬСЯ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я У ЦЬОМУ РОЦІ: БЮДЖЕТ МОЗ УКРАЇНИ-2019

У Державному бюджеті на 2019 рік на охорону здоров’я виділено 95,08 млрд. гривень

Це на 10% більше, ніж у 2018 році. Додаткові кошти спрямовані на забезпечення необхідних змін у медичній сфері в Україні. Розказуємо, як розвиватиметься охорона здоров’я у 2019 році і скільки коштів закладено на пріоритетні напрямки.

 

ВЛАДА СУМЩИНИ ПЕРЕРЕЄСТРОВУЄ КОМУНАЛЬНІ ЗАКЛАДИ, ЩОБ ДАТИ ЇМ МОЖЛИВІСТЬ ЖИТИ І РОЗВИВАТИСЯ

Куратор медичної галузі Сумщини Сергій БУТЕНКО під час брифінгу прокоментував ситуацію із перереєстрацією обласних комунальних медичних закладів за межами міста Суми

«Рішення про зміну юридичних адрес закладів приймає власник цих закладів. Власником визначене управління майном обласної ради. Але як начальник обласного управління охорони здоров’я я можу сказати свою думку на ці процеси, – зазначив Сергій Бутенко. – Не секрет, що 50-70% пацієнтів обласних медичних закладів – жителі міста Суми».

НА ТЕРИТОРІЇ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПРАЦЮВАВ ОБЛАСНИЙ ПЕРЕСУВНИЙ ФЛЮОРОГРАФ

1494 мешканці населених пунктів Роменського району скористалися можливістю безкоштовно пройти флюорографічне обстеження

«З 03 по 21 грудня в Роменському районі працював кабінет флюорографічного рухомого Сумського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру. Згідно графіка пересувний флюорограф виїхав у 38 населених пункти», – розповідає головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Роменської районної ради Сумської області Володимир ЗІНЬКОВ.