МОЗ НАДАЄ РОЗ’ЯСНЕННЯ: ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ РЕГІОНАМ, ЩОБ РЕФОРМОВАНІ МЕДЗАКЛАДИ Й НАДАЛІ БРАЛИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Роз’яснення: Що необхідно зробити регіонам, щоб реформовані медзаклади й надалі брали участь у програмі «Доступні ліки»

Згідно з українським законодавством, комунальні некомерційні підприємства не є розпорядниками бюджетних коштів. Саме тому самоврядні органи місцевої влади мають в місячний термін своїми рішеннями визначити розпорядниками бюджетних коштів обласні, районні, державні адміністрації та ОТГ.

 

ПОНАД 14 ТИСЯЧ МЕШКАНЦІВ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ ВЖЕ ОБРАЛИ СВОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

Про це повідомив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА голові Сумської обласної державної адміністрації Миколі КЛОЧКУ під час його візиту на Роменщину

«У районі вжито всіх необхідних заходів, щоб перехід до нового формату надання медичних послуг відбувався безперешкодно, – зазначив Валерій Білоха. – Наразі усі підрозділи комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Роменської районної ради Сумської області» забезпечені комп'ютерним обладнанням і швидкісним Інтернетом, передусім потрібними для підписання декларацій».

НА СУМЩИНІ ДИСКУТУВАЛИ ЩОДО МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ

Представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації та громадськості, лікарі разом із експертами Українського кризового медіа-центру та програми #USAID_ВзаємоДія! у Сумському прес-клубі обговорювали темпи впровадження медреформи у області та підписання декларацій

Як повідомив керівник напрямку комунікації реформ Українського кризового медіа-центру Роман ВИБРАНОВСЬКИЙ, їх громадська організація допомагає журналістам інформацією про реформи, про події в країні. І наразі разом із програмою  #USAID_ВзаємоДія! допомагає владі Сумщини донести до ЗМІ, яким чином ці реформи можна пришвидшити. 

МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ РАЙОНУ ГОТУЮТЬСЯ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Про стан готовності медичних закладів району, що використовують для опалення «блакитне паливо», до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років йшлося на нараді при заступникові голови Роменської районної державної адміністрації Інні НАУМОВІЙ

На сьогодні лише 4 медичних заклади району (Бобрицька АЗПСМ, Василівський ФАП, Гришинський ФАП та Левченківський ФП), які перебувають на балансі сільських рад, опалюються газом в осінньо-зимовий період.