З 2 КВІТНЯ СТАРТУЄ КАМПАНІЯ З ВИБОРУ СВОГО ЛІКАРЯ

Уряд запускає зміни в системі охорони здоров’я

Ви обираєте лікаря – терапевта, сімейного лікаря, педіатра (для дитини) – і підписуєте з ним декларацію на обслуговування, яка засвідчує, що ви стали пацієнтом саме цього фахівця. Лікар надає вам медичну допомогу, а заклад, де він працює, отримує фінансування з розрахунку на кожного його пацієнта.

ТРИВОЖНА СИТУАЦІЯ

24 березня щорічно відмічається Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з туберкульозом. Тема Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом у 2018 році – «Увага, розшук! Шукаємо лідерів, щоб звільнити світ від туберкульозу»

Програма націлена на формування прихильності до справи ліквідації туберкульозу, причому не тільки на політичному рівні серед глав держав і міністрів охорони здоров'я, а на всіх рівнях. Кожен може очолити роботу по ліквідації цього захворювання на своєму рівні і на своєму місці.

ЗМЕРЗ, ПЕРЕМЕРЗ, ОБМОРОЗИВСЯ

У нашу місцевість прийшли морози, сніги й хуртовини. Наш організм знову буде відчувати вплив низьких температур, що нерідко призводить до переохолодження та відмороження

Відмороження настає при тривалій дії холоду на яку-небудь ділянку тіла людини. Воно може виникати не тільки у дуже морозну погоду, але й при температурі до +6  - +8 градусів, особливо при підвищеній вологості повітря і сильному вітрі. Як правило, переохолодження та відмороження трапляються за таких обставин: тривалий вплив холоду, вітру, підвищеної вологості на особу в тісному або мокрому взутті, нерухомому положенні; якщо людина заблукала в лісі, вибилася із сил чи виснажена хворобою.

ПЕРЕМОЖЕМО РАК РАЗОМ!

15 лютого у світі відзначають Міжнародний день захисту онкохворих дітей. Це привід вкотре звернути увагу на загрозливу тенденцію збільшення кількості хворих дітей на цю страшну недугу

В Україні щороку фіксують близько 1000 дітей, хворих на рак. У Роменському районі на даний момент зареєстровано 6 дітей сільської місцевості, які страждають на цю недугу. І  це  не може не турбувати кожного з нас.