З 1 СІЧНЯ ПОЧНЕ РОБОТУ ЧЕРГОВИЙ КАБІНЕТ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Відповідно до наказу МОЗ України від 19.03.2018р. № 504 «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги», з метою забезпечення координації надання медичної допомоги безперервно поза годинами прийому пацієнтів лікарями первинної медичної допомоги, у вихідні, святкові та неробочі дні, з 1 січня розпочне роботу черговий кабінет

Жителі Роменського району, які мають підписану декларацію з лікарем районного центру первинної медико-санітарної допомоги, можуть звернутися до чергового кабінету за телефоном 098-11-08-186.

Чергування здійснюватиметься лікарями комунального некомерційного підприємства«Центр первинної медико-санітарної допомоги» Роменської районної ради Сумської області в режимі 24 години/7 днів на тиждень.

За графіком з 1 по 7 січня на дзвінки буде відповідати заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Роменської районної ради Сумської області, сімейний лікар Галина КОЗАЧЕНКО .