ПРОФІЛАКТИКА СЕЗОННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

За повідомленням Міністерства охорони здоров'я епідеміологічного порога захворюваності на грип та ГРВІ досягли 8 областей України (5 осіб внаслідок захворювання померли)

Особливу небезпеку становить новий для нашої країни штам, проти якого в населення не сформовано так званого колективного імунітету. Тому вірус легко передається й активізується у клітинах.

Його підступність у тому, що пристосовуючись, постійно змінює властивості і може спричинити такі серйозні ускладнення, як пневмонія, міокардит, захворювання печінки і нирок.

У групі найбільшого ризику – люди з ослабленим імунітетом, гормональними порушеннями, цукровим діабетом, ожирінням, хронічними захворюваннями органів дихання і серцево-судинної системи, а також вагітні, діти, особи похилого віку.

За перших симптомів нездужання (підвищення температури, слабкість, головний біль, озноб, нежить, кашель, чхання ) краще лягти в ліжко, викликати лікаря та виконувати його рекомендації. Адже найчастіше серйозні ускладнення виникають у тих, хто продовжує займатися справами. Не варто приймати жарознижувальні ліки, якщо температура не досягла 38 градусів: імунітету потрібно дати можливість і час боротися з інфекцією самостійно.

З настанням епідемічно несприятливого сезону доцільно збагатити раціон харчування їжею, багатою на вітаміни та мікроелементи. Слід більше споживати сезонних фруктів і овочів, жирної морської риби, м'яса птиці, регулярно – курячі, перепелині яйця. Доцільно збільшити споживання натуральних олій (соняшникової, льняної, оливкової, гарбузової).

Якщо захворіли, то прогрівання і потіння лише посилюють запалення, навантаження на серце і судини. Також не потрібно робити інгаляції гарячою парою при закладеному носі й ставити компреси на горло при ангіні, адже збільшується імовірність поширення інфекції на інші ділянки. Не допоможуть тепле молоко з медом, бо молочні білки (казеїни) заважають організму виводити патогенні компоненти. Краще давати хворому молочнокислі продукти. Серед напоїв найкорисніші лужні мінеральні води типу луганської, боржомі. Менше споживайте солодкого (сприяє згущенню слизу). А цитрусові подразнюють слизові оболонки, тому під час хвороби слід утриматися і від цих фруктів.

Під час підйому сезонних захворювань слід уникати фізичних і психічних навантажень, виконувати санітарно-гігієнічні правила.Зокрема бажано уникати скупчення людей і частіше мити руки після відвідування громадського транспорту, приймалень, державних установ, медичних закладів, тренажерних і спортивних залів.

Виконання простих правил допоможе вам уникнути  грипу та ГРВІ.

КНП «ЦПМСД» Роменської районної ради Сумської області