Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ ДИРЕКТОРІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

16 жовтня у залі засідань Роменської районної державної адміністрації проведено нараду директорів загальноосвітніх навчальних закладів району. 

На порядок денний було винесено ряд питань щодо реалізації нових соціальних ініціатив Президента України, уцентрі уваги яких - діти.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Шкурат Л.П. особливу увагу у своєму виступі звернула на необхідність розширення  мережі дошкільних навчальних закладів шляхом реорганізації загальноосвітніх закладів у навчально-виховні комплекси, модернізацію навчально-матеріальної бази закладів освіти, на надання якісних освітніх послуг. Також було розглянуто питання щодо виконання розпорядження голови Роменської районної державної адміністрації  від 29.08.2013 № 233-ОД «Про організований початок 2013-2014 навчального року та підготовку матеріально-технічної бази навчальних закладів до роботи в новому навчальному році та в осінньо-зимовий період». Людмила Петрівна акцентувала увагу присутніх на терміновому завершенні запланованого обсягу ремонтних робіт щодо облаштування внутрішніх санвузлів в освітянських закладах, на питанні використання енергоносіїв, газу.

Методист методичного кабінету Ткаченко В.І. ознайомив з порядком проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі у 5, 10 класах загальноосвітніх навчальних закладів.  Обговорено організаційні питання щодо проведення І та II  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Було розглянуто ряд інших питань та прийнято відповідні рішення.