Веб-сторінки ліквідованих РДА

Проведено робочу нараду

 

У нараді взяли участь перший заступник голови Роменської РДА Татарінов В.М.; начальник управління освіти, молоді та спорту Шкурат Л.П.; головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Козленко С.В.; методист методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Сиромля М.П.; головний спеціаліст відділу  молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Матвієнко С.Г.; директор районної ДЮСШ ім. П.Калнишевського Касьян О.П.

У ході конструктивної бесіди обговорено ряд проблем та окреслено шляхи їх вирішення, зокрема питання про розвиток масового дитячо-юнацького футболу в районі й поліпшення здоров’я підлітків, організацію та проведення місячника «Спорт для всіх- спільна турбота», про проведення ХХІ районних  спортивних ігор школярів.

Педагоги району взяли на озброєння обласну програму розвитку дитячо-юнацького футболу «Футбол починається з тебе», основним завданням якої є популяризація масового футболу , зниження рівня дитячої захворюваності, залучення школярів до активної позашкільної діяльності, що є реалізацією нових соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України».