Відбулася сесія Ради старшокласників Роменщини

14 травня 2013 року в залі засідань Роменської районної державної адміністрації проведено звітно-підсумкову сесію Ради старшокласників Роменщини. На сесію прибуло 40 депутатів,  делегованих учнівськими комітетами  36 загальноосвітніх навчальних закладів району.

На сесії був заслуханий звіт голови Ради старшокласників Роменщини Діхнич Яни про роботу Ради старшокласників за  рік. Про роботу шкільного учнівського самоврядування звітували голови учнівських комітетів Анастасівської, Біловодської, Перехрестівської, Рогинської ЗОШ І-ІІІ ст. та Герасимівської ЗОШ І-ІІ ст. Голова комісії з питань спорту та формування навичок здорового способу життя Ради старшокласників Роменщини  Корнійчук Раїса  ознайомила із умовами проведення у районі заходів у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

Прийнято рішення  щодо проведення виборів голови Ради старшокласників Роменщини на 2014-2015 роки 16 жовтня 2013 року.

За активну громадську позицію, ініціативу та плідну роботу у розвитку   учнівського самоврядування та молодіжного руху у районі голові Ради старшокласників Роменщини Діхнич Яні вручено подяку управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.