ЗАСТУПНИКИ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАЙОНУ ОБГОВОРИЛИ НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

Роботу учителів початкової школи в умовах Нової української школи побачили заступники директорів закладів загальної середньої освіти району на семінарі-нараді

Практичний блок заходу відбувся на базі Овлашівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Директор Зінаїда ГОРБИК охарактеризувала чинники якісної початкової освіти. З методикою проведення «ранкової зустрічі», особливостями використання електронних освітніх ресурсів SMART KIDS, створення нового освітнього простору НУШ познайомила присутніх вчителька 1 класу Лариса НІКОН.

Завідувач методичного кабінету Ніна ГАВРИЛЕНКО розповіла про організацію науково-методичної роботи з керівними кадрами та педагогічними працівниками району в 2018-2019 навчальному році, довела до відому учасників заходу вимоги до ведення ділової документації у закладі загальної середньої освіти. Обговорено питання про особливості атестації педагогічних кадрів у 2019 році, умови проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року».

В ході конструктивного діалогу прийнято відповідні рішення, окреслено план дій.