СТВОРЮЄМО УМОВИ ДЛЯ РІВНОГО ДОСТУПУ ДІТЕЙ ДО ЯКІСНОЇ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

У рамках обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право», з метою популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти у закладах загальної середньої освіти Роменського району проведено Тижні позашкільної освіти

Керівники гуртків та вихованці Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості провели презентаційні заходи, творчі майстерні, практичні заняття, конкурсно-розважальні програми, свята, майстер-класи.

Досить широко пройшли такі заходи у Перехрестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вихованцями гуртка «Народні ремесла» для усіх бажаючих проведено майстер-клас по бісероплетінню «Янгол-оберіг для воїнів АТО», підготовлено виставку «Бісерна мелодія осені».

Учні Біловодської ЗОШ І-ІІІ ст. мали можливість долучитися до майстер-класу «Осінній листопад», вихованці гуртка «Креативне рукоділля», що працює на базі Ведмежівської ЗОШ І-ІІ ступенів, навчили молодших учнів школи техніці виготовлення декоративної вази з модулів орігамі. Учні Погожокриницького НВК випробували себе у майстер-класі з гофрованого паперу «Майстерня паперової феї» та у музичному КВК.

З особливим захопленням пройшли такі заходи у Глинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де для вихованців гуртка «Народні ремесла» було проведено майстер-клас «Чарівний звиток» по техніці «квілінг», а для гуртківці гуртка «Народознавство» випробували себе у етногрі «Обереги українського народу».

Осіння виставка дитячої творчості «Смачно. Їж.Твори. Дивуй» проведена керівником гуртка «Природа і творчість» для дітей Овлашівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

У закладах загальної середньої освіти пройшли також Тижні мистецтв, вокальні та танцювальні батли, концерти, урочисті посвяти у Позашкільники, туристичні одноденні екскурсії, споритивні змагання.