ПЕДАГОГИ-ДОШКІЛЬНИКИ РОМЕНЩИНИ ВДОСКОНАЛЮЮТЬ СВОЮ ПРОФЕСІЙНУ МАЙСТЕРНІСТЬ

Три дні поспіль вихователі, музичні керівники, інструктори з фізкультури закладів дошкільної освіти Роменського району працювали над оволодінням новітніми освітніми технологіями, інноваційними методиками активізації пізнавальної діяльності дошкільників на засіданнях методичних об’єднань

Проведено майстер-класи, переглянуто мультимедійні презентації з вихователями груп дітей старшого дошкільного віку щодо впровадження в роботу інноваційних технологій мовленнєвого розвитку дітей. Інтерактивні практикуми «Пошук педагогічних істин», «Сучасні стратегії і тактики реалізації завдань мовленнєвого розвитку в дошкільній освіті», ігровий тренінг «Мова як основний засіб комунікації», педагогічна майстерня «Вчимося самі, навчаємо дітей» були основними формами роботи з вихователями.

Музичні керівники відвідали опорний навчальний заклад «Хмелівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» з метою визначення ролі музично-ритмічної діяльність в закладі дошкільної освіти. Вони відвідали також музичне заняття «Осіння казка» у різновіковій групі, яке на високому методичному рівні з використанням ІКТ технологій провели музичний керівник Антоніна БУТКО та вихователь Юлія СЕВЕРИН.

Інструктори з фізичної культури отримали консультації щодо шляхів удосконалення засобів, форм, методів і прийомів фізичного виховання дошкільників відповідно до чинних нормативно-правових вимог.