ЯКІ ЯКОСТІ МАЄ ТОЛЕРАНТНА ЛЮДИНА І ЯК ЇХ ВИХОВАТИ В СОБІ

На ці та інші запитання знайшли відповіді учні під час тематичних лекцій, занять, виховних годин, круглих столів, що відбулись у навчальних закладах Роменського району з нагоди Міжнародного дня толерантності

Педагоги та батьки допомагали учням розвивати вміння слухати, переконували їх у необхідності бути терпимими до оточуючих, навчали встановлювати стосунки на доброзичливій, толерантній основі.

На базі методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти, де психолог Коржівського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Берізка» Тетяна ХИМЧЕНКО та психолог Андріяшівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Сонечко» Оксана ПОКОТИЛО представили учасникам практичні вправи та надали методичні рекомендації психологам в роботі з вихователями, дітьми та батьками з теми «Толерантність як інструментальна цінність особистості успішної людини».

Учасники заходу мали можливість долучитися до групової роботи та поділитися власним досвідом проведення подібних заходів з дітьми, вихователями, батьками у своєму дитячому садочку.

У багатьох життєвих ситуаціях людям не вистачає саме терпимості одне до одного, а іншими словами – толерантності. Толерантність є необхідною умовою миру і злагоди в сім’ї, колективі, суспільстві.