РЕЙТИНГ ДОШКІЛЛЯ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЗРОСТАЄ

Педагоги-дошкільники Роменського району за підсумками роботи в 2018 році за участь у методичних та фахових конкурсах нагороджені грамотами та подяками Департаменту освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації

Кращі педагоги-дошкільники Роменщини взяли участь в урочистостях з нагоди святкування Обласного дня дошкілля – 2018, що відбулися в Палаці культури «Хімік» м. Суми.

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна ГОЛОВКО, директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА, начальник відділу дошкільної, загальної і середньої освіти Департаменту освіти і науки у Сумській області Світлана БІРЧЕНКО, вітаючи представників дошкільної освіти Сумщини, відзначили високий рівень професіоналізму працівників дошкілля та побажали успіхів у нелегкій, але надзвичайно почесній професійній діяльності.

Педагогічний колектив Плавинищенського ДНЗ «Теремок» Плавинищенської сільської ради нагороджено за зайняте І місце у Всеукраїнському конкурсі-огляді на кращий стан фізичного виховання дітей в ДНЗ у номінації «Сільські заклади дошкільної освіти».

Колектив Коржівського ДНЗ «Берізка» Коржівської сільської ради отримав грамоту Департаменту освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації за зайняте І місце в обласному огляді-конкурсі на кращу організацію оздоровлення дітей у закладах дошкільної освіти улітку 2018 року.

Вихователь Світлана ТОПЧІЙ та музичний керівник Ліна ТКАЧЕНКО Великобубнівського ДНЗ «Центру розвитку дитини «Берізка» Великобубнівської сільської ради нагороджені грамотами Департаменту освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації за ІІ місце в обласному конкурсі фахової майстерності «Світ дошкілля».

Вихователь Гришинського НВК Роменської районної ради Світлана ЮРКЕВИЧ отримала подяку Департаменту освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації як лауреат обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у 2018 році. Подяку голови Сумської обласної державної адміністрації за сумлінну працю отримала вихователь Плавинищенського ДНЗ «Теремок» Плавинищенської сільської ради Тетяна БЕЗРУЧКО.

Захід став справжньою панорамою ідей та майстернею педагогічної творчості.