ВІДБУЛАСЬ НАСТАНОВЧА СЕСІЯ РАДИ СТАРШОКЛАСНИКІВ РОМЕНЩИНИ

Перший заступник голови Роменської райдержадміністрації Володимир ТАТАРІНОВ подякував за результативну роботу учнівства Роменщини, наголосивши на важливості здобуття освіти для свого майбутнього та участі в житті країни

На сесії підбито підсумки роботи Ради старшокласників Роменщини за 2017-2018 навчальний рік та затверджено план роботи на 2018-2019 навчальний рік.

«Нашу вільну, незалежну державу зможе побудувати активна, сучасна молодь», – наголосив голова Роменської районної Ради Віктор ПЕРЕВАРУХА.

Про роботу шкільного учнівського самоврядування за 2017-2018 навчальний рік звітувала учениця опорного навчального закладу «Великобубнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області» Анастасія МИРОНЕНКО.

Члени учнівського комітету Погожокриницького навчально-виховного комплексу Єлизавета ВАГІНА та Катерина СОРОКОПЕНЕЦЬ у своєму звіті розповіли про роботу учнівського самоврядування в їхній школі.

Звіт про участь старшокласників району в екологічному проекті «Eco-clean» представили учні Дібрівського начально-виховного комплексу Юлія КРИВОГУЗ та Вікторія СЬОМИК.

Найкращі роботи обласного конкурсу відеороликів «Агенти здоров’я» продемонстрували учнівські колективи Бобрицької, Перехрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Погожокриницького навчально-виховного комплексу.

Учениця Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Калнишевського Любов СІТАК поділилася враженнями про активний відпочинок на березі Чорного моря.

Завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Оксана БОЙКО презентувала програму національно-патріотичного виховання на 2018- 2019 навчальний рік.