ФІНАНСУВАННЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ У 2019 РОЦІ ПРИЗУПИНЕНО НЕ БУДЕ

На цьому наголосила начальник відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Олена ШАПОВАЛОВА під час наради директорів закладів загальної середньої освіти району

«У проекті бюджету на 2019 рік передбачено кошти на освітнє середовище для першокласників, які прийдуть навчатись у 2019 році. Крім того, заплановано кошти на оновлення та осучаснення матеріально-технічної бази опорних навчальних закладів та перспективних закладів загальної середньої освіти району, проведення енергозберігаючих заходів, придбання та сучасне оснащення кабінетів природничо-математичного циклу, переведення закладів освіти на альтернативні види палива, оздоровлення та відпочинок дітей», – зазначила посадовець.

Керівники закладів загальної середньої освіти району обговорили питання організації змістовного дозвілля дітей під час шкільних зимових канікул, особливості проведення пробного ЗНО-2019, план оптимізації мережі закладів освіти району 2019 році, надання інформаційно-роз’яснювальної роботи та методичної допомоги закладам освіти Андріяшівської ОТГ.

Методист методичного кабінетувідділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Дарина БУРКА надала рекомендації щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства та взаємодії педагогічних працівників з іншими органами та службами.

Директор районного центру дитячої та юнацької творчості Діана ТОВЧИГРЕЧКА зосередила увагу присутніх на проведенні заходів у рамках обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право».