СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Інформація оновлена 16.03.2018

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РОМЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)

РОМЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ. ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ >>>

УВАГА! З 06 СІЧНЯ 2017 РОКУ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ: 7-15-50.

РОМЕНЩИНА ВШАНУВАЛА УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Роменській районній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу»

Тимчасово виконуючий обов'язки голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов із словами вдячності вручив учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС спільні грамоти голови Роменської районної державної адміністрації та голови Роменської районної ради.

ОБГОВОРЕНО ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В РАЙОНІ

Тимчасово виконуючий обов'язки голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов провів засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення при районній держаній адміністрації

Начальник Роменського МРВ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Юрій Гаврашенко ознайомив присутніх щодо показників району з питання стану пожежної безпеки в Роменському районі.

ДЕРЖАВА КОМПЕНСУЄ ПОЛОВИНУ ВАРТОСТІ ЖИТЛА ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву відновлює програму доступного житла

На офіційному сайті Радника з питань внутрішньо переміщених осіб Radnyk.org (за посиланням http://www.radnyk.org/dostupne-zhytlo-derzhava-kompensuye-polovynu-vartosti-zhytla-dlya-pereselentsiv.html) розміщено інформацію щодо участі внутрішньо переміщених осіб з зони проведення антитерористичної операції у програмі «Доступне житло». З 28 листопада у Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву можна подати документи на участь у пільговій програмі для внутрішньо переміщених осіб.