«МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС» ПРАЦЮВАВ У КОРЖІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

З метою надання соціально-правової допомоги мешканцям району безпосередньо за місцем проживання відбувся черговий виїзд «мобільного соціального офісу» у Коржівську сільську раду

«Мобільний соціальний офіс» дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців», – зазначив начальник управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Олександр ДАЦЕНКО.

Під час роботи «мобільного соціального офісу» спеціалістами проведено співбесіди з населенням, надано консультації стосовно призначення та виплат державних допомог, пенсійного забезпечення тощо. Особлива увага була приділена роз'яснювальній роботі щодо оновленого порядку надання субсидій та пільг у грошовій формі.

Жителі села Коржі отримали допомогу в оформленні заяв та мали можливість надати документи для призначення різних видів допомоги за місцем проживання. Фахівцями «мобільного соціального офісу» розглянуто всі питання по суті та надано всю необхідну допомогу у задоволенні актуальних потреб заявників з питань соціального захисту населення.