ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ МАЮТЬ ЗМОГУ ПРОЙТИ КОМПЛЕКСНУ РЕАБІЛІТАЦІЮ

Управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації пропонує особам з інвалідністю району пройти комплексну реабілітацію

Вона включає заходи з медичної, фізичної, соціальної, психологічної, професійної реабілітації у Державній реабілітаційній установі «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (Київська область, Вишгородський район, с. Лютіж) за 8-ма робітничими професіями: бджоляр (термін 6 місяців); вишивальник (термін 11 місяців); манікюрник (термін 3,8 місяців); обліковець з реєстрації бухгалтерських даних (термін 10 місяців); перукар (термін 6 місяців); швачка (термін 10 місяців); оператор комп’ютерного набору(термін 10 місяців); взуттьовик з ремонту взуття (термін 10 місяців).

До центру приймаються громадяни України із числа дітей з інвалідністю віком від 16 років та осіб з інвалідністю І-ІІІ груп (у тому числі учасники АТО з обмеженими можливостями) без обмежень за віком, які постійно проживають на території України і перебувають на обліку в органах соціального захисту населення, а також за висновком медико-соціальної експертної комісії потребують професійної реабілітації і їм не протипоказані навчання та робота за даною професією.

За довідками звертатися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Ромни, вул. Коржівська, 5; тел.: 7-15-50.